Těhotenská móda

Je to tady! Neříká se tomu jiný stav nadarmo. Žena se chystá na tento svět přinést nový život. Radost střída obavy a vše je pro ni nové. Z gynekologie si zatím odnáší jen fotku. Prsa rostou a kalhoty začínají s přibývajícími měsíci tlačit. Trika jsou později krátké a některým dokonce natékají nohy.

Rosteme spolu

Naštěstí na trhu, je mnoho módních značek s těhotenským oblečením, kde najdeme vše pro vaše pohodlné nošení. Čekáte miminko v zimním období? Pořídit si můžete mikiny, kabáty, zateplené šaty či legíny. Příjemné jsou flexibilní těhotenské podprsenky, je možné rovnou volit kojící, materiálem jsou si velmi podobné, alespoň máte o starost do porodnice méně. Výhodu letních miminek, jsou určitě šaty, sukně, šortky a pohodlná trika. Šaty krásně podtrhnou tvarující postavu a hodí se i na focení.

Zboží můžete zakoupit na internetových e-shopech, známých obchodních společností, jako je HM, LIDL, BONPRIX, ESPRIT, TAKKO nebo osobně v kamenných prodejnách. Na internetu jistě najdete mnoho recenzí, které vám pomohou, při rozhodování.

Co takhle překvapit nastávajícího tatínka? Můžete být originální a pořídit si vtipná trička s potiskem. Představte si radost fotbalového nadšence, když bříško bude zdobit „tady kope malý Ronaldo“. Jednoduše je stačí objednat na stránkách, kde vám nadpis nechají natisknout na požádání, nebo se necháte inspirovat samotnou firmou, kterou je např. Bezva triko a mnoho dalších.

Oblečení jistě vynosíte nejen v období před porodem. Většina nastávajících maminek ocení pohodlné věci, když porodí, ve směs jim ještě zůstane pár kilo navíc, než se jim podaří vrátit do původní postavy před otěhotněním.
těhotná v moři

Je známo, že příroda nás obdařila různě. Tento styl oblékání, tedy ocení i ženy větších proporcí, díky speciálnímu šití flexibilní látky, nikde nic netlačí a cítíte se tak jednoduše komfortně.

Theme: Overlay by Kaira